MAGYARALMÁSI TAGISKOLÁJA

Munkaterv

2022/2023.

Helyzetelemzés, tárgyi, személyi feltételek:

      Iskolaképünket továbbra is megőrizzük: családias légkörben biztos, szilárd alapismereteket nyújtunk, kihasználva iskolánk környezetét, parkszerű udvarát a környezeti nevelés és a szabadidő hasznos eltöltése terén. Ezt a képet szeretnénk továbbra is megőrizni, fejleszteni. Bekapcsolódunk anyaiskolánk és tagiskoláinak versenyeibe, programjaiba.  Kiemelt feladatunk továbbra is létszámunk megőrzése, gyarapítása. Ezt szoros együttműködésben tesszük a helyi óvodával és önkormányzattal. Részt vállalunk falunk életében, rendezvényeinek állandó szereplői vagyunk.

A munkaterv részletes leírása letölthető az alábbi linken:

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail-címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük